Kurumsal

Her geçen gün artan müşteri portföyümüz ile yeni teknolojiler doğrultusunda hızlı, kaliteli, profesyonel yazılımlar sunmaktayız.

Paper-Presentation-Mockup-vol-5-627x470.jpg
Paper-Presentation-Mockup.jpg

Bizi Yakından tanıyın

Kozatech, bilişim teknolojilerindeki hızlı gelişmeleri sizlerin yararına dönüştürmek amacıyla 2008 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 2008 yılından beri farklı sektörlerdeki bir çok firmaya yazılım geliştirmekte ve bilişim danışmanlığı yapmaktadır. Firmalar, sektördeki paket programların, kendilerine hitab etmediği durumlarda, özel yazılımlara başvurmaktadır. Kozatech olarak firmaların ihtiyaçlarına özel yazılımlar geliştirerek firmaların işlerini kolaylaştımayı amaçlamaktayız. Çözümlerimiz %100 Müşteri memnuniyeti kapsamında, sizlerden gelen istek ve öneriler doğrultusunda sürekli olarak güncellenmektedir. 

Çağımızın en önemli kaynağı zaman ve kimsenin zaman kaybetmek istemediğinin farkındayız. Bu nedenle müşterilerimizin yanında tüm bilişim altyapısından sorumlu bir firma olarak yer alıyoruz. Müşterilerimizin bilişim altyapılarına marka bağımsız hizmet ve müşteriye özel çözümler sunuyoruz. Sadık ve memnun müşterileri, güçlü iş ortakları ve zengin insan kaynağı ile Kozatech Bilişim, sektöründe farklı bir yere sahiptir.
Kozatech Bilişim; uzman kadrosu ile ölçülebilir ve ölçeklenebilir çözümler ve entegrasyon hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetleri sunarken müşterilerimizin bilgi teknolojilerinden ve yeniliklerden en hızlı şekilde, en kısa sürede yararlanabilmeleri ve en uygun ve kaliteli çözüme kavuşabilmeleri için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Sistem destek ve entegre bilişim çözümleri sunarken hedefimiz müşterilerimizin bilgi sistemlerini kararlı bir yapıya taşımak, oluşabilecek problemleri çözmek, sistemleri iyileştirmek ve geliştirmek, teknolojideki gelişmeleri hızlı bir şekilde müşterilerimizin bilgi sistemlerine uyarlamak ve böylece müşterilerimizin işlerinde ölçülebilir bir büyüme, karlılık ve verimlilik artışı sağlayarak, kendilerine en uygun çözümleri üretmek ve şirketlerine katma değer sağlayacak teknik ve danışmanlık hizmetlerimizle müşterimizin daima yanında olmaktır.